Kdo je Votavka

Zúročuji znalosti a zkušenosti tam, kde je zapotřebí online markeťačky, copywriterky, novinářky, odborné redaktorky a socioložky v jedné osobě. Zejména tam, kde se to týká autodílů a autoopravárenství. Baví mě ale také témata potravinové soběstačnosti, kvalitativního výzkumu v sociálních vědách a sociální konstrukce reality.

Mám za sebou trénink pražské agentury H1. V současné době studuji Topical Authority – Semantic SEO Course pod vedením Koraye Tuğberka Gübüra.

Kdo je Votavka
Míša Votavová

Moje zkušenosti

  • 10 let marketingová specialistka v e-shopu Voton.cz autodíly – kompletní balíček in-house online marketingu, od nápadů po realizace, od psaní článků a popisků zboží v e-shopu až po PPC nebo pokročilé SEO taktiky

Velká životní a profesní škola. Pokrýt celou škálu online aktivit a zároveň se neustále vzdělávat, aby se člověk udržel v obrazu, to mě baví.

  • 2 roky správce obsahu pro Bizon autoservis – strategie, analýza i tvorba obsahu pro nově vzniklý autoservis

Nový projekt s neomezenými možnosti, jak se k obsahu postavit. Zúročení zkušeností i možnost otestovat nově nabyté vědomosti. Práce, která je zábavná.

  • 5 let copywriterka a korektorka na volné noze – externí spolupráce na projektech reklamních agentur (např. Metromedia), korektury odborných prací nebo knih (např. nakladatelství Kopp), dodávání obsahu pro webové stránky na zakázku

Samostatnost, zodpovědnost, dodržování termínů – nic, co by mi dělalo problémy. Vyhovuje mi pracovat sama a plně si stát za svou prací. Mám ráda konkrétní zadání. V mantinelech, ve kterých se mám pohybovat, je pak zábavné hledat kreativní řešení.

  • 2 roky výkonná redaktorka Vysoké školy technické a ekonomické v ČB – zajištění veškerých vydavatelských a redakčních činností školy: vydávání odborného recenzovaného časopisu, příprava skript a monografií k tisku, korektury, sazba, zajištění recenzního řízení aj.

Splněný sen. Možnost spolupodílet se na rozvoji poznání, mít pod palcem vydávání skript, knih i odborného časopisu a přijít do kontaktu s odborníky různých vědních oborů – to bylo obohacující. Plně to vyvážilo i tu obrovskou zodpovědnost a pracovní nálož.

  • 4 roky externí vyučující na JČU ČB a VŠTE ČB – zaměření na sociologii, kvalitativní výzkum ve společenských vědách, metodiku odborné práce, komunikační dovednosti

Třešnička na dortu v profesní kariéře – vyučování studentů na vysokých školách v oborech, které jsou mi více koníčkem než zdrojem obživy. Dovedení mladých lidí k porozumění metodologii společenských věd nebo sociologického náhledu na společnost tak, aby na konci semestru byli schopni samostatně reflektovat některá témata, přináší neopakovatelný pocit užitečnosti.